Difference between revisions of "Lijst van mariene biotechnologie toepassingen"
From Coastal Wiki
| Line 42: | Line 42: | ||
| [http://www.marinespecies.org/aphia.php?p=taxdetails&id=283998 ''Aequorea victoria''] | | [http://www.marinespecies.org/aphia.php?p=taxdetails&id=283998 ''Aequorea victoria''] | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Biobrandstoffen]] | + | | [[Biobrandstoffen uit algen]] |
| Energie | | Energie | ||
| Brandstof | | Brandstof | ||
Revision as of 14:09, 28 August 2012
| Stof | Categorie | Functie | Bron organisme |
|---|---|---|---|
| AE-941 | Medisch | Kanker remmend | Squalus acanthias |
| AmHb | Medisch | Bloedtransfusies | Arenicola marina |
| Ectenaisdine 743 | Medisch | Kanker remmend | Ecteinascidia turbinate |
| Squalamine | Medisch | Kanker remmend | Squalus acanthias |
| Mefp-1 | Medisch | Hechtingsmiddel | Mytilus edulis |
| Agar-agar | Onderzoek | Bacteriële voedingsbodem | Rhodophyta |
| GFP | Onderzoek | Eiwit merker | Aequorea victoria |
| Biobrandstoffen uit algen | Energie | Brandstof | Laminaria saccharinaen andere algen/wieren |
| Ziconotide | Medisch | Pijnstiller | Conus magnus en Conus geographus |