Difference between revisions of "Lijst van mariene biotechnologie toepassingen"
From Coastal Wiki
m |
m |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
{| align="center" class="sortable" | {| align="center" class="sortable" | ||
| − | |+ ''' | + | |+ '''Mariene biotechnologie toepassingen''' |
|- style="background: #DDFFDD;" | |- style="background: #DDFFDD;" | ||
! Stof | ! Stof | ||
Revision as of 14:14, 28 August 2012
| Stof | Categorie | Functie | Bron organisme |
|---|---|---|---|
| AE-941 | Medisch | Kanker remmend | Squalus acanthias |
| AmHb | Medisch | Bloedtransfusies | Arenicola marina |
| Ectenaisdine 743 | Medisch | Kanker remmend | Ecteinascidia turbinate |
| Squalamine | Medisch | Kanker remmend | Squalus acanthias |
| Mefp-1 | Medisch | Hechtingsmiddel | Mytilus edulis |
| Agar-agar | Onderzoek | Bacteriële voedingsbodem | Rhodophyta |
| GFP | Onderzoek | Eiwit merker | Aequorea victoria |
| Biobrandstoffen uit algen | Energie | Brandstof | Laminaria saccharinaen andere algen |
| Ziconotide | Medisch | Pijnstiller | Conus magnus en Conus geographus |